NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Referent ds. kadrowo-płacowych

Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: praca stała

Grupa Kotrak jest globalnym dostawcą systemów ERP, doświadczonym integratorem systemów informatycznych oraz zaufanym producentem nowoczesnych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą.

Opis stanowiska:

  • obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia)
  • prowadzenie, aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie ewidencji nieobecności w systemie kadrowo-płacowym, weryfikacja list obecności

Wymagania:

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra obsługa programów biurowych (pakiet Office)
  • podstawowa znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • znajomość systemu ERP Optima

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
  • dobrą wspólną pracę i zabawę
  • naukę języka angielskiego
  • wspólne czynne uprawianie sportu
  • wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne
  • doskonałą atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Katowice (12)