NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP - Księgowość

Zawód: Księgowy
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: praca stała

Grupa Kotrak jest globalnym dostawcą systemów ERP, doświadczonym integratorem systemów informatycznych oraz zaufanym producentem nowoczesnych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą.

Opis stanowiska:

  • analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • projektowanie rozwiązań biznesowych oraz współpraca z działem programistów
  • konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • szkolenie użytkowników ww. systemu
  • wsparcie Klienta po wdrożeniu

Wymagania:

  • znajomość zagadnień księgowych i finansowych
  • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub techniczne
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność rekomendowania alternatywnych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mobilność (częste wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne)
  • terminowość, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość systemów klasy ERP (Comarch ERP XL, Comarch Optima lub podobne) – mile widziane
  • znajomość SQL – mile widziana
  • prawo jazdy kat. „B”

Firma oferuje:

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami i metodologiami
  • realny wpływ na kierunek prowadzenia projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • współpracę z zespołem profesjonalistów
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • dobrą wspólną pracę i zabawę
  • naukę języka angielskiego z native speakerem
  • wspólne czynne uprawianie sportu
  • wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne
  • doskonałą atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Katowice (12)