NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Opiekunka osoby starszej - praca z zamieszkaniem

Zawód: Opiekunka
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Najwyższej jakości opieka domowa.

Opis stanowiska:

„ Często ostatnią rzeczą, której człowiek się trzyma, bywa czyjaś dłoń ”

Jostein Gaarder

Jeśli spełniasz się niosąc pomoc innym, lubisz ludzi, jesteś cierpliwy, empatyczny i troskliwy, ta praca jest dla Ciebie.
Servitum sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko opiekunka / opiekun osoby starszej.
Praca z zamieszkaniem w domu podopiecznego na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • doświadczenie w opiece nad osobami niesamodzielnymi,
  • dyspozycyjność u ustalonym wcześniej zakresie czasowym.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • składki ZUS,
  • elastyczny grafik

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Katowice (12)