NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SERWISANT REGION POŁUDNIOWO – WSCHODNI

Zawód: Inny
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: praca stała

VACO Sp. z o. o. jest jednym z liderów na polskim rynku DDD. Nasza dynamicznie rozwijająca się firma, dostarcza wysokiej jakości profesjonalne usługi związane z bezpieczeństwem sanitarnym klientów biznesowych (sieci handlowych, zakładów produkcyjnych, hoteli, szpitali) na terenie całej Polski. Nasze produkty do ochrony indywidualnej są dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klientów, dlatego do współpracy zapraszamy osoby, które doceniają solidność i posiadają pozytywne nastawienie do pomagania innym. Będąc członkiem naszego zespołu poznasz ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT REGION POŁUDNIOWO – WSCHODNI (Katowice);

Główne zadania na stanowisku:

• zapewnienie bezpieczeństwa obiektów przed szkodnikami

• profesjonalna realizacja usług DDD na rzecz Klientów firmy (usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji)

• sporządzanie dokumentacji z realizacji usługi u klienta

• dbałość o pozytywną relację oraz satysfakcję Klienta z realizowanej usługi

• możliwość oferowania produktów firmy VACO, które mogą pomóc klientowi utrzymać bezpieczeństwo obiektów

Wymagania:

• odpowiedzialne podejście do pracy i realizacji powierzonych zadań

• poszukujesz pracodawcy, z którym zwiążesz się na dłuższy czas

• lubisz kontakt z Klientem i potrafisz budować przyjazne relacje

• organizacja własnej pracy i samodzielność

• prawo jazdy kat. B

• obsługa komputera oraz elektronarzędzi

• wykształcenie zawodowe lub średnie

• gotowość do krótkich podróży służbowych

Firma oferuje:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• regularne i terminowe wynagrodzenie – jesteśmy słownym pracodawcą

• wyposażenie w narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy

• pakiet benefitów (opieka medyczna, karta benefit)

• możliwość współpracy z największymi firmami – Klientami (sieci handlowe, zakłady produkcyjne, hotele)

• szkolenia umożliwiające profesjonalną realizację usługi (np. najlepsze systemy zwalczania szkodników)

• współpracę w największej firmie w branży

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Katowice (12)