NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inżynier Serwisu – klimatyzacja / pompy ciepła

Zawód: Inżynier
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: praca stała

LEPSZA PRACA to polska firma rekrutacyjna specjalizująca się w projektach technicznych, handlowych i menedżerskich dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. (Certyfikat 13858)

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - generalnego dystrybutora na Polskę poszukujemy (3 wakaty na Południe Polski Katowice w tym kierownicze Poznań):

Miejsce pracy: Katowice (Południe Polski)
Region: śląskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • Pierwsze uruchomienia oraz serwis urządzeń klimatyzacji i/lub pomp ciepła u klientów (Katowice/cała Polska)
  • Wykonywanie konserwacji, diagnostyki i napraw klimatyzacji i/lub pomp ciepła
  • Doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń dla klientów
  • Tworzenie schematów hydraulicznych, elektrycznych
  • Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych u klientów w całej Polsce

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w serwisowaniu urządzeń HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Uprawnienia F-gazowe
  • Znajomość  zagadnień serwisu urządzeń HVAC; schematy elektryczne, hydraulika, automatyka.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (czytanie schematów elektrycznych) - atut

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę (do 6.000 PLN brutto)
  • Niezbędne narzędzia (w tym samochód, telefon, laptop)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Katowice (12)