NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku - e-book

Chcesz wiedzieć ile zarabiają Twoi znajomi i członkowie rodziny? A może jesteś ciekawy, jak kształtują się zarobki w Twojej branży? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w raporcie: „Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku". 

Specjalnie dla Ciebie przebadaliśmy śląski rynek pracy. Otrzymane wyniki pozwoliły nam ponadto sprawdzić jaki wpływ na wynagrodzenie ma wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Czy wiesz, że absolwenci kierunków technicznych zarabiają najwięcej? Analogicznie zbadaliśmy czynniki rzutujące na premie oraz podwyżki. Wiemy również w jakich zawodach można liczyć na samochód, a nawet mieszkanie służbowe! 


W raporcie znajdziesz między innymi:

  • szczegółowe dane o zarobkach netto Ślązaków,
  • wysokość i częstotliwość podwyżek oraz premii,
  • listę najczęściej otrzymywanych benefitów,
  • zestawienie zarobków kobiet i mężczyzn z regionu,
  • ocenę pracodawców oraz pracowników.
     

Poprosiliśmy branżowych ekspertów o komentarze do zebranych danych. Dzięki temu dowiesz się, jak efektywnie zaplanować ścieżkę kariery, zarabiać więcej oraz jakich błędów unikać starając się o podwyżkę. Na koniec mamy również coś dla pracodawców - respondenci odpowiedzieli szczerze na pytanie: „za co cenisz swojego szefa/szefową?”. Niestety, aż 33% z badanych ma negatywną opinię o swoim przełożonym.
 

Wziąłeś udział w tegorocznym Badaniu Zarobków Mieszkańców Śląska?
Jesteś ciekawy wyników? Pobierz darmowego e-booka!

 

pobierz raport zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku

 

Ankietowani udzielając odpowiedzi w sondażu wsparli jednocześnie podopiecznych Fundacji ISKIERKA -  ponieważ przekazaliśmy na jej rzecz 1zł za każdy wypełniony formularz. Organizacja od 2006 roku pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom.

 

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI: 

logotypy patronów medialnych i partnerów

 

Serwis Praca Katowice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą szybko i efektywnie znaleźć pracę na Śląsku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość aplikacji bezpośrednio z poziomu portalu, jak i samodzielnie - serwis jako jedyny podaje dane kontaktowe do wszystkich pracodawców. Poza aktualnymi ogłoszeniami w serwisie można znaleźć porady dla poszukujących zatrudnienia oraz osób prowadzących firmę. Teksty są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy i doświadczonych dziennikarzy. Bogata baza ogłoszeń oraz cenne porady sprawiają, że regionalny serwis już cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród bezrobotnych jak i pracodawców na Śląsku. 
 

infografika - zarobki mieszkańców śląska 2016

 

PRACA W MIASTACH
Katowice (2)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018